آيا دوخت لباس عروس سخت است؟

معرفي بهترين لباس هاي عروس با جديدترين مد ها

آيا دوخت لباس عروس سخت است؟

۷ بازديد

آيا دوخت لباس عروس سخت است : اين سوال خيلي از افرادي است كه مي خواهند وارد عرصه دوخت لباس عروس شوند. از ديگر سوال هاي كه شايد براي اين دسته از افراد پيش بيايد شامل اين موارد است كه درامد مزون لباس عروس و سفره عقد و هزينه دوخت لباس عروس چقدر است؟. در ادامه از اين مطلب به اين دسته از سوالات پاسخ مي دهيم.

آموزش دوخت لباس عروس

براي ه دختر خانمي پوشيدن لباس عروس بسيار دلنشين است و دوست دارند در خاطره انگيزترين مراسم زندگيشان مانند فرشته اي بدرخشند. بدون شك براي اينكه هزينه دوخت لباس عروس پايين بيايد مي تواند اقدام به آموزش و يادگيري دوخت اين لباس كنيد. در شرايط كنوني كرونا مي توانيد آموزش مجازي دوخت لباس عروس را در فضاي وب دنبال كنيد.

در اين نوع كلاس هاي آموزش دوخت لباس عروس افراد توانايي الگوسازي و دوخت كليه مدل هاي جديد را پيدا مي كنند. اين نوع آموزش داراي دو مرحله است كه در مرحله اول به صورت مبتدي دوخت لباس عروس را آموزش مي بينند و در مرحله دوم به صورت حرفه اي كار و تزئينات روي لباس عروس را آموزش مي بينند.

درآمد مزون لباس عروس

بسياري از افراد درآمد مزون عروس را با سود 40 تا 50 درصدي تخمين مي زنند. با توجه به اين كه دوخت لباس عروس از پردرآمدترين حرفه ها در خياطي است. حالا با توجه به درآمد خوب اين حرفه مي توان سوال آيا دوخت لباس عروس سخت است را اين گونه جواب داد كه با توجه به سود 50 درصدي اين نوع كسب و كار مي توان سختي آن را قبول كرد.

امروزه خيلي از عروس هاي خوش پوش به دنبال پيدا كردن مدلي هستند كه خاص و شيك باشند. از اين رو به دنبال دوخت يا خريد لباس عروس از مزون هاي معتبر مانند مزون آنلاين دريميس به عنوان مرجع مزون هاي آنلاين هستند. عواملي وجود دارد كه روي قيمت دوخت لباس عروس تاثيرگذار است. از اين عوامل مي توان به موارد زير اشاره كرد:

مدل لباس عروس

پارچه لباس عروس

خريد پارچه به صورت جداگانه

راه اندازي و وسايل مزون

اولين كار اين است كه شما مجوز لازم را از اتحاديه پوشاك شهرتان بگيريد تا از اين طريق بتوانيد اعتماد مشتري خود را جلب كنيد. بعد از گرفتن مجوز بايد به دنبال يك مكان با مقدار متراژ مناسب باشيد. از وسايل مورد نياز براي يك مزون شامل چرخ خياطي، چرخ زيگزاك دوز، چرخ گلدوزي، اتوي پرس و بخار، قيچي برقي و ميز خياطي است. البته لازم به ذكر است كه قيمت هر كدام از اين موارد بر قيمت دوخت لباس عروس مي تواند موثر باشد. در ضمن درامد مزون لباس عروس و سفره عقد با توجه به قيمت پارچه و وسايل تزئيني متغيير مي باشد. البته آن جايي كه مزون داران اين نوع وسايل را به صورت فله اي خريداري مي كنند قيمت پايين تري براي آن ها دارد.

در آخر در پاسخ به اين سوال كه آيا دوخت لباس عروس سخت است، بايد گفت اگر چه دوخت اين لباس نياز به مهارت و گذاراندن دوره هاي آموزش دوخت لباس عروس دارد؛ ولي با توجه به سود 50 درصدي و درآمد مزون لباس عروس مي توان با قبول كردن هزينه دوخت لباس عروس مي توان از خريد لباس عروس صرف نظر كرد و اقدام به دوخت آن كرد.

تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در رویا بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.